• SITE LOCATION

    CAC GB REPRESENSATIVES

    Ashley

     

    Bolton

    Nancy Vogel

    Brunson

     Kelly Gunzenhauser 

    Caleb’s Creek

    Sheri Rudel

    Cash

    Amanda Boughman 

    Children’s Center

    Lou Ann Spell

    Clemmons

    Leisa Morrison

    Cook

    Darnetta Hughes

    Diggs Latham

    Maria Lallave

    Easton

    Brandie Rakes

    Forest Park

     Jennifer Fisher

    Gibson

    Tenesia Adams 

    Griffith

    Janae Taylor

    Hall Woodward

    Catherine Glarner 

    Jefferson

    Ed Morris/Kay Thomas 

    Kernersville

    Sandy Funk

    Kimberley Park

     

    Kimmel Farm

    Jody Horton

    Konnoak

    Wendy Hinshaw

    Lewisville

    Hannah Bartlett

    Meadowlark

    Sally Tarvin

    Mineral Springs

    Ross Davis 

    Moore Magnet

    Sonja Hannah

    Morgan

    Dayenin Arellano

    Old Richmond

    Cathy Comer

    Old Town

    Ann Spain (ET Member)

    Petree

     

    Piney Grove

    Pam Willis

    Ibraham

     

    Rural Hall

    Anita Clifton

    Sedge Garden

    Serena Mumford

    Sherwood Forest

    Kevin Garrity

    Smith Farm

    Alicia Simmons( ET Member)

    South Fork

     

    Southwest

    Betty “BJ” Pendley

    Speas

    Marta Roman

    Special Children’s School

    Shannon Brown

    Union Cross

    Susan Park

    Vienna

    Rachel Dowdell

    Walkertown

    Christy Howerton

    Ward

     

    Whitaker

    Darlene Schmidt

    Downtown School

    Karen Myers

    Atkins High School

    Kristen O'Brien

    Career Center

    Laura Piner

    Carter Vocational

    William “Al” Vanhoy

    Carver

    Patricia Horne

    Early College

    Tracy Shore

    East Forsyth

    Nancy Kopetski 

    Glenn

     

    Main Street Academy

    Shederica Squire

    Middle College

     

    Mount Tabor

    Elizabeth Harden

    North Forsyth

     Shermana Hancock

    Parkland

     

    Reagan

    Patti Lasko 

    RJ Reynolds

    Maria Whitehead 

    Walkertown

    Kristi Hackrader

    West Forsyth

    Mary Boardman

    Clemmons

    Aretta Hairston (ET Member)

    East Forsyth

    Judy Orchard

    Flat Rock

    Lisa Jones

    Hanes

    Marlon Brim

    Jefferson

    Cindy Argabright

    Kernersville

    Shirley Mazzarella

    Lowrance

    Wendy Hall (ET Member)

    Meadowlark

    Kimberly O'Neal

    Mineral Springs

     

    Northwest

    Brittany Ritchy

    Southeast

     

    Walkertown

     Nancy Hogate

    Wiley

     

    John F. Kennedy

    Dianne Phillips

    Kingswood

    Gwyn Parker 

    Paisley IB

     

    Philo-Hill

    Ebone`Foster (ET Member)

     

    W-S Prep

    Lavonda Floyd 

    Homebound-Hospital

    Kristi Stanley

    Central Office

     

    Transportation

    Paula Gavik

    Superintendent Laison

    Pat Rocca

    FCAE

    Valorene Young

     

     

    Operations

     

    Warehouse/Idlewild

    Mike Hobson